Aktualności

#MocRelacjiBiegnij! – już wiemy dla kogo pobiegniemy w tym roku!

Zakończyliśmy głosowanie na instytucję charytatywną, którą wesprzemy finansowo w ramach akcji Biegnij! Biegnij z nami dla dzieci! Pracownicy Grupy TAURON oddali łącznie ponad 418 głosów , a najwięcej z nich zdobyła Fundacja Szerpowie Nadziei!

gru 01 2023

#MocRelacjioZdrowiu – zaproszenie na Webinar

Jutro, tj. 30 listopada o godz. 11:30 zapraszamy na kolejne spotkanie z Górnośląskim Centrum Medycznym. Podczas wykładu nasz gość dr n.med. Arkadiusz Stęposz, specjalista z zakresu neurologii poruszy bardzo ważne kwestie dotyczące udaru.

lis 29 2023

Wystartował Mikołajkowy konkurs plastyczny dla najmłodszych!

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic! Dlatego ten konkurs kierujemy do najmłodszych. Zapytaj swoje dziecko, jak wyobraża sobie dom świętego Mikołaja i poproś, aby przelało swoje myśli na papier. Na prace Twojego dziecka/dzieci czekamy do 4 grudnia br.

lis 27 2023

Dzisiaj ostatni dzień Badania Opinii Pracowników - Pamiętaj #TwójGłosMaMOC

Czas biegnie nieubłaganie. Nie przegap ostatniego momentu, w którym możesz powiedzieć nam co myślisz! Nie zwlekaj! Wyraź swoją opinię o organizacji wypełniając ANKIETĘ.

lis 24 2023

Sprawdź Raport Konkurencji za październik 2023

W najnowszym raporcie znajdziesz m.in.: TAURON uruchomił nową platformę cyfrową dla firm, która ułatwi zakup energii elektrycznej indeksowanej cenami giełdowymi i obsługę kontaktów. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) oraz PSPA podpisały umowę o współpracy na rzecz zrównoważonego transportu.

lis 23 2023

Do końca Badania Opinii Pracowników pozostały 2 dni! Weź udział – Twój Głos ma MOC!

Badanie Opinii Pracowników to cyklicznie przeprowadzana ankieta satysfakcji pracowników Grupy TAURON. Do jutra, tj. 24 listopada br. masz okazję wyrazić swoją opinię i ocenić poszczególne aspekty pracy.

lis 23 2023

Weź udział w ankiecie i pomóż nam ulepszać obsługę!

W ramach TAURON Bez Barier uruchomiliśmy badanie, które pomoże nam dopasować obsługę w TAURONIE do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Twój głos pozwoli nam poprawić dostępność naszych usług. Ankieta jest dostępna na stronie: tauron.pl/bezbarier.

lis 20 2023

Sprawdź, co przygotowaliśmy

W tym roku wystartowaliśmy z kampanią marketingową "Dołącz do miłośników komfortu". Obserwuj Tauronet i sprawdź, co kryje się pod tym hasłem! W tym tygodniu skupimy się też na ciekawostkach dotyczących ciepła sieciowego.

lis 20 2023

Ostatnia szansa, żeby zgłosić fundację dla której pobiegniemy

Znasz fundację lub stowarzyszenie, której potrzebne jest wsparcie? Na Twoje propozycje czekamy dzisiaj do końca dnia. Na rzecz Fundacji lub Stowarzyszenia, które zwycięży w głosowaniu pracowników, będziemy przemierzać kilometry na bieżniach i rowerach stacjonarnych już w grudniu! Więcej szczegółów w Tauronecie.

lis 17 2023

Stwórzmy razem poradnik dla klientów TAURONA

Masz pomysł na to, jak zmniejszyć zużycie prądu w Twoim domu? Weź udział w konkursie i do 1 grudnia br. podziel się z nami EKOporadami. Najlepsze pomysły zamieścimy w specjalnym poradniku, który udostępnimy użytkownikom bloga lepiej.tauron.pl. ...

lis 16 2023

Zielony Zwrot