Aktualności

#Twój głos ma MOC! - odkryj kolejny kafelek

Czas na trzeci kafelek "identyfikacja z firmą". Zajrzyj do Tauronetu i poznaj szczegółowe wyniki Badania Opinii Pracowników w Grupie TAURON.

mar 15 2024

Zmiany w M365 - sprawdź, co się zmieniło

Czas na podsumowanie kwartału! Zajrzyj do Tauronetu i dowiedz się, co się zmieniło w usługach chmurowych i w jaki sposób możesz ułatwić sobie pracę.

mar 12 2024

Kobieta, która mnie inspiruje – weź udział w konkursie

Jeśli znasz wyjątkową kobietę lub inspiruje Cię bohaterka książkowa lub filmowa ten konkurs jest dla Ciebie! Zajrzyj do Tauronetu i dowiedz się więcej.

mar 11 2024

Weź udział w VI Mistrzostwach Pracowników GT w Siatkówce

Przed nami VI Mistrzostwa Pracowników Grupy TAURON w Siatkówce! Zgłoś się i zagraj w barwach swojej spółki. Więcej informacji znajdziesz w Tauronecie.

mar 07 2024

MegaMocni z TAURONA – czas na głosowanie

Poznaj wyjątkowe osoby z Grupy TAURON i zagłosuj! To od ciebie zależy, która kandydatka i kandydat wygra plebiscyt. Więcej informacji w Tauronecie.

mar 06 2024

Nowa Minutka dla BHP #135

W dzisiejszej części przeczytasz o ergonomii pracy przy komputerze oraz o zagrożeniach zdrowotnych. Więcej informacji znajdziesz w Tauronecie.

mar 06 2024

Dzień Kobiet w TAURONIE - zapisz się na webinar

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jakie tajemnice kryją w sobie szpilki? Dołącz do nas i odkryj, jak możesz zadbać o swój dobrostan i żyć pełnią życia. Webinar nie tylko dla kobiet, zapraszamy wszystkich! Więcej informacji znajdziesz w Tauronecie.

mar 05 2024

Minutka dla BHP #134 - ergonomiczne warunki pracy

Zapoznaj się z kolejnym materiałem w ramach Minutki dla BHP. W dzisiejszej części przeczytasz o ergonomicznych warunkach na stanowisku pracy oraz o zaletach wynikających z ergonomicznego wykonywania pracy.

lut 28 2024

Megamocni z TAURONA - weź udział w konkursie

Jeśli twoja koleżanka/kolega z pracy posiada szczególne cechy lub niespotykane umiejętności, ma nietuzinkowe hobby i emanuje MegaMocą ten konkurs jest dla ciebie! Więcej informacji w Tauronecie.

lut 27 2024

Zapoznaj się z nową Minutką dla BHP #133

Zapoznaj się z kolejnym materiałem w ramach Minutki dla BHP i dowiedz się czym jest ergonomia oraz jakie są jej rodzaje. Więcej informacji znajdziesz w Tauronecie.

lut 21 2024

Zielony Zwrot