Aktualności archiwalne

Aplikacja Copilot - AI w Twoim smartfonie

Aplikacja mobilna Microsoft Copilot jest już dostępna i możesz z niej korzystać w swoim służbowym smartfonie. Zajrzyj do Tauronetu i dowiedz się więcej.

kwi 19 2024

Zapisz się na webinar - „Zrozumieć bioróżnorodność. Od Genów do Ekosystemów”

22 kwietnia będziemy obchodzić Dzień Ziemi. Zapisz się webinar: „Zrozumieć bioróżnorodność. Od Genów do Ekosystemów” i dowiedz się, czym jest bioróżnorodność. Więcej informacji w Tauronecie.

kwi 17 2024

Generatywna Sztuczna Inteligencja w naszej pracy - włącz się dzisiaj na webinar

Weź dzisiaj udział w webinarze i poznaj możliwości płynące z wykorzystania GAI w codziennej pracy. Startujemy o 12:00 - więcej informacji znajdziesz w Tauronecie.

kwi 11 2024

Czwartki z Badaniem Opinii Pracowników Grupy TAURON – Efektywne procesy

Efektywne procesy są kolejną kategorią, która składa się na wskaźnik zaangażowania, który mierzyliśmy w Badaniu Opinii Pracowników. Więcej informacji znajdziesz w Tauronecie.

kwi 04 2024

Generatywna Sztuczna Inteligencja w naszej pracy - webinar

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie tych, którzy pracują z tekstem - analizują, przetwarzają i generują treści. Webinar odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia br.,o godz. 12.00. Więcej szczegółów w Tauronecie.

kwi 04 2024

Minutka dla BHP #139

Zajrzyj do Tauronetu i przeczytaj najnowsze wydanie Minutki dla BHP.

kwi 03 2024

Sprawdź Raport Konkurencji za marzec 2024 r.

Czy wiesz, że uruchomiliśmy kampanię promującą Mój TAURON z liderami światowej siatkówki? Więcej informacji znajdziesz w Tauronecie.

mar 27 2024

kolejny kafelek odkryty - rozwój

Odkryliśmy kolejny kafelek, tym razem czas na rozwój. Zajrzyj do Tauronetu i poznaj poznaj szczegółowe wyniki Badania Opinii Pracowników w Grupie TAURON.

mar 22 2024

Konkurs "Kobieta, która mnie inspiruje" – mamy wyniki

Zajrzyj do Tauronetu i dowiedz się kto otrzymał najwięcej głosów!

mar 20 2024

Pobierz kartkę na Wielkanoc

Pobierz elektroniczną kartkę na Wielkanoc, podpisz ją i wyślij np. do kontrahenta, z którym współpracujesz. Jak to zrobić? Więcej informacji znajdziesz w Tauronecie.

mar 19 2024

Najnowsze publikacje