Dobre praktyki TAURONA docenione przez ekspertów

kwi 17 2024

W prestiżowym Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2023. Dobre praktyki”, który prezentuje aktywność największych polskich firm w zakresie działań prospołecznych, znalazło się 5 dobrych praktyk realizowanych przez TAURONA.

Zobacz za co zostaliśmy wyróżnieni:

  • #MocRelacjiŚpiewaj – autorski projekt, który umożliwił uzdolnionym muzycznie pracownikom Grupy TAURON, nagrania swojego głosu w profesjonalnym studiu muzycznym oraz podtrzymanie tradycji kolędowania w okresie świąt Bożego Narodzenia.
  • #NaturalniBohaterowie – we współpracy z Karkonoskim Parkiem Narodowym zbudowaliśmy wśród pracowników Grupy poczucie odpowiedzialności za istniejące obszary chronione.
  • wielką zbiórkę „Pomagamy do kwadratu” dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.
  • Zielone Laboratoria TAURONA – autorski projekt, który wspiera uczniów szkół podstawowych i średnich poprzez stworzenie nowoczesnych klasopracowni do nauk ścisłych.
  • #Szerpowie Nadziei – pracownicy GT w 2023 r. pomogli osobom z niepełnosprawnościami zdobyć górskie szczyty. Dzięki zaangażowaniu Szerpów – Skarby pokonały trasę, niezależnie od tego, czy poruszały się na wózkach, noszach, czy szły na własnych nogach.

Poznaj nasze projekty CSR na stronie: Projekty Grupy TAURON 

Zajrzyj do Tauronetu i zobacz cały raport.

Sprawdź też