TAURON najbardziej rozpoznawalną marką energetyczną w Polsce!

lut 02 2024

Już siódmy rok z rzędu jesteśmy liderem w branży energetycznej pod względem rozpoznawalności. Prawie 90 proc. pytanych Polaków zna TAURON - wynika z najnowszego badania wizerunku marki.  

Marka TAURON po raz kolejny postrzegana jest jako lider nie tylko w regionie, ale też jako firma widoczna w całym kraju. TAURON wyróżnia się największą znajomością wśród klientów konkurencji. Jest najczęściej rozważaną marką, jeśli chodzi o dostawcę energii elektrycznej w Polsce.

- Klienci oceniają naszą firmę jako innowacyjną, kompetentną i twórczą, a także stale rozwijającą się, wprowadzającą nowe oferty, rozwiązania i technologie. Według badanych TAURON to firma, która swoimi działaniami odpowiada na potrzeby istotne dla swoich klientów - mówi Daniel Gryt, Dyrektor Wykonawczy Obszaru Komunikacji i Marketingu w Grupie TAURON.

Jeśli chodzi o trendy istotne dla naszych klientów, z badania wynika, że na pierwsze miejsce wysuwa się temat bezpieczeństwa energetycznego, ale na podium nie brakuje również przedsięwzięć związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii. W ocenie badanych, to główne priorytety dla firm energetycznych. Inwestycje, prowadzone jako Zielony Zwrot TAURONA, związane z transformacją energetyczną są zatem nie tylko elementem wyróżniającym markę i wpisującym się w Strategię Grupy TAURON, ale też pożądanym przez klientów.

- Za naszym przykładem może podążać wiele firm na rynku. Jesteśmy organizacją ekspercką, w której nie brakuje ludzi, których praca jest dostrzegana i doceniana przez otoczenie zewnętrzne. Nasi pracownicy utożsamiają się z TAURONEM, co widać w ich pracy oraz wynikach badania marki TAURON - mówi Daniel Gryt, Dyrektor Wykonawczy Obszaru Komunikacji i Marketingu w Grupie TAURON.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zarzyj do Tauronetu.

Sprawdź też