Wehikuł czasu w TAURONIE

lis 17 2022

Czy można przenieść się w czasie? W ramach programu TAURON bez barier wszystko jest możliwe. W październiku Zespół Marketingu w TAURON Polska Energia zorganizował warsztaty dostępności dla pracowników spółek grupy TAURON, biorących udział w programie TAURON bez barier. W czasie spotkania uczestnicy mieli możliwość przenieść się w czasie i sprawdzić na „własnej skórze”, jak wygląda życie seniora.

W szkoleniu wzięło udział czterdziestu pracowników, zaangażowanych w likwidację barier i poprawę dostępności naszych usług dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów. Była to możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z nowo powołanymi Koordynatorami dostępności w spółkach TAURON Obsługa Klienta, TAURON Sprzedaż i TAURON Dystrybucja.

W pierwszym dniu razem z koordynatorami wypracowaliśmy rozwiązania, które będą bardziej dostępne dla wszystkich klientów. Celem było określenie, jak wdrożyć dostępność w naszej bieżącej pracy, w taki sposób, by ciągle się doskonalić i rozwijać nowe kompetencje w Grupie. Zależy nam, aby każdy nasz klient mógł sam załatwić swoje sprawy w TAURONIE.

Drugiego dnia dzięki symulatorowi, mieliśmy okazję doświadczyć niektórych ograniczeń, z którymi muszą borykać się nasi klienci. Była to lekcja empatii, a możliwość przeniesienia się choć na chwilę o kilkadziesiąt lat w przyszłość pozwoliła lepiej zrozumieć ich potrzeby i perspektywę. Niektóre spostrzeżenia mocno zaskoczyły uczestników. Dzięki realizacji inicjatywy TAURON bez barier, naszej otwartości i współpracy razem wypracujemy rozwiązania, które faktycznie zlikwidują bariery w obsłudze.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze szkolenia 

 

Galeria zdjęć 

1F8A84951F8A85111F8A86401F8A86951F8A8979