TAURON Marką Godną Zaufania 2020

lip 03 2020
TAURON zwyciężył w kategorii „dostawca energii” w badaniu przeprowadzanym wśród polskich przedsiębiorców i otrzymał tytuł Marki Godnej Zaufania 2020.
 

Respondenci odpowiadali w ankiecie, jakiej marce w danej kategorii ufają najbardziej. 

 Badanie „Marka Godna Zaufania" odbywa się co roku i sprawdza poziom zaufania do marek biznesowych. Ankieta przeprowadzana jest przez instytut badawczy Kantar Polska na zlecenie magazynu „MyCompany Polska" i obejmuje 25 kategorii najbardziej popularnych usług i produktów dla biznesu m.in.: firma leasingowa, dostawca energii, firma hostingowa, operator telekomunikacyjny. W każdej z kategorii ankietowani mogli wskazać tylko jedną markę, którą oceniają jako najbardziej godną zaufania. W kategorii „Dostawca energii dla firm" TAURON zdobył aż 34,9 proc. wszystkich głosów.

Osiągnięty wynik jest dowodem na skuteczność działań Grupy, ukierunkowanych zarówno na budowę silnej marki oraz kształtowanie długotrwałych relacji z klientami. TAURON od wielu lat konsekwentnie tworzy ofertę dla klientów biznesowych, opierając się na ich potrzebach w szybko zmieniającym się świecie. Satysfakcja klientów to cel, któremu podporządkowane jest również upraszczanie i unowocześnianie procesów obsługowych. Wszystkie te działania wpisują się w praktyczną realizację strategii marki TAURON.